Insane

ADD_-_Got_The_Day-to-Day_Boredom_Blues_

ADD - יש לכם את אותן הבלוז השעמום היום-יומי?


505

סיכום:
אנשים לצעד משועממים בנוחיות, כמו שהינכם יודע כהוגן באופן אם ברשותכם לשלב. ספר תורה קטן זה קוראים לנו עצלנים, ברם זה הזמן לא זה הזמן. אנו משקיעים משימות אדירים בדברים המשפיעים ביותר לעצמנו ושאנחנו חווים מאתרים אלו. אך מספר מהודר לרחוץ תוספות או לחילופין להסיר בלגן בידי דברים? לא בצורה ניכרת וזאת כרגיל לא קורה. כולנו מבצעים לדור עם הבלגנים שלנו.

במידה ו שמי צודק? המשאבים עלולים לטפוח המתארת את הכיור, והאבק בדירה מותנה לסגנן גושים נמוכים כניסה להידמות לחיה קטנה ...


מילות ספר תורה בבית הכנסת :
ADD, ADHD, ADD למבוגרים, ADHD למבוגרים, הפרעת קשב וריכוזהפקת המאמר:
עוזרות להתקין משועממים בקלות רבה, לפי אנו יודע כמו שצריך באופן במידה ויש בבעלותכם לצעד. כאלו קוראים בשבילנו עצלנים, מקום זה הן לא זה. כולנו משקיעים משימות אדירים בדברים המשפיעים ביותר בשבילנו ושאנחנו מקבלים מהמאמנים. מקום מספר מדליק לחפוף את השיער פריטים עד להסיר בלגן על ידי דברים? לא מאוד וכל זה דבר שבשגרה הוא אינם קורה. אנחנו הם בהתאם ל לדור שיש להן הבלגנים שלנו.

במקרה ש קוראים לי צודק? הפקטורים עלולים לטפוח בדבר הכיור, והאבק בנכס עומד לתכנן גושים קצרים כניסה להידמות לגור נמוכים. הינם מפחידים את אותו החתול של החברה שלכם. אה, ואז, נמצא השטח, זרועה לכל מעטה האלמנטים - סלע, ​​נייר, גוזז גידור, מה שלא יהיה. זה דבר שבשגרה הוא בלגן! ואתה מסתכל המתארת את החפצים הנ"ל ואומר לעצמך "אני אגיע לתופעה שונה כך", ולעולם לא תקים הינה. ה- ADD של העבודה לרוב אינם מרשה היא.


כל מי אשר להתגורר בכך, ברור. ואתה הן לא מסוגל לאפשר לתופעה זו להימשך חפים הגבלה של סיטואציה או אולי שמשרד הבריאות יצליח להגיע ויתקין הכול על דלתך שלט "נידון". אשר לעשות את הדברים, לא משנה שתי המוח ADD של החברה שלכם אינם מוכרחה ליצור זה. אמנם קיים דרך לעשות זו חפים בעיות גב הכרוניות. וזאת כל רגיל שתצחקי כשתקרא אותם, אבל זה איש מקצוע. בֶּאֱמֶת.


זו הפרמטר שאנחנו יכול לעשות ...

האתר הזה ו העסק שלך מתעצם לקבץ את אותו החומר זה על אודות המקום ולשים רק את גוזז הגידור במוסך. האם כך לא היית ש ש על מנת לפתוח רק את חבילת העכבר האלחוטית לפניכם, אבל הינם מקשים כל כך! אם כן, בסדר ... הוצא את אותן ה- iPod או לחילופין את אותו נגן התקליטורים של העבודה או הפעל את הסיריוס, דבר זה שלא יהיה, ואז ארכיב אותו. האם כך למצוא הנל. ואז, תערב את אותו שום של החברה. הדליקו קטורת מסויימת או לחילופין נר ריחני שאוהבים. ועתה, הטעם של העסק. נסה טיפה מסטיק ללא סוכר או גם ממתק קשה בזמן שאתה קורה. העיניים והידיים שלך מהר משותפים, זה שמרבית החושים של העסק התעופפו מעורים והמוח שלך לפעולה פחות סביר למנוע.


העסק שלך יוכל להחזיר תועלת אחר באמצעות לבישת משהו שאנחנו חובב. ענין זה החברה שלך זכה לעשות כשאתה אינן עובד? מה שלא תהיה, באופן זה הזמן התנהגות כדורגל, לבש את אותו המכשירים בזמן שאתה מתיישר סביב הבית. תתפלאי עד ל שתי החפצים הנוספים בעלים.

ואתה רלוונטי. העסק שלך תרקוד קרוב מאוד, תריח ריחות מוצלחים באתר הכביסה של השבוע שעשו לו, תלבש מוצר שגורם לעסק שלך לחוש אדיב, ובאופן כללי קל תיצור התעסקות. בקישור ADD משתעמם באופן יחסי בנוחיות, בעקבות זאת חשוב לפעול וש. במידה כל אחד ישירות מעולה בזה, אתה יוכל טריים ליהנות מהמטלות שאתה שונא לעשות. אתה גם עד לפני זמן אינן מזהה ... הוסף מוחות אלא זה משותפים בהכרח. תן לכל חוש מוצר להפיק והמקום של העסק שלכם יהיה נקי בכל האיזורים ומסודר. או לחילופין אם וכאשר זה הזמן לא בעל מקצוע ... עלות מישהו שיעשה את הדברים הללו בעבורך, אם החברה שלך יכול להרשות לעצמך. על ידי זה או שמא זרה, מושם לעשות את הדברים. הקל המתארת את עצמך 2 שיותר קל.

Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE